Domov
-Newsletter-
Máte záujem dostávať novinky o našej spoločnosti a produktoch? Stačí, ak sa prihlásite k odberu nášho newslettera a my Vám budeme zasielať všetky novinky a informácie o krmive pre Vašich miláčikov. Tak neváhajte a pridajte svoju e-mailovú adresu do našej databázy.


V prípade, že si už nebudete želať dostávať e-mailom naše novinky, môžete svoju e-mailovú adresu z našej databázy kedykoľvek jednoducho odstrániť rovnakým spôsobom, ako ste ju pridali. Zadáte svoju e-mailovú adresu a stlačíte tlačidlo >

Zadaním e-mailovej adresy do databázy, udeľujete súhlas na využitie tejto adresy na marketingové účely prevádzkovateľovi webstránky www.rexo.eu. Pod marketingovými účelmi sa rozumejú najmä: zasielanie noviniek a e-mailov ako aj propagačných materiálov prevádzkovateľa. Tento súhlas sa udeľuje v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov a v súlade so zákonom o elektronických komunikáciách. Tento súhlas je možné odvolať vymazaním e-mailovej adresy z databázy. Zadaním e-mailovej adresy zadávateľ vyhlasuje, že e-mailová adresa, ktorú zadáva do databázy, je jeho osobnou adresou, resp. adresou, ktorou je oprávnený disponovať. V prípade ak nie sú splnené tieto podmienky, vystavuje sa zadávateľ právnemu postihu za spôsobenú škodu tretím osobám alebo prevádzkovateľovi webstránky www.rexo.eu.
©2014 Rexo. Všetky práva vyhradené | webdesign: weblike